scalaki.pl - sklep internetowy z podzespołami i częściami elektronicznymi: lasery do CD, DVD, MD, Mini Disc, układy scalone, trafopowielacze, powielacze, elektronika, taśmy połączeniowe.
Jesteś tutaj: Strona główna » Zasady sprzedaży

Zasady sprzedaży

ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE PRZEZ SKLEP INTERNETOWY.


KLIENCI ZAMIERZAJĄCY ZŁOŻYĆ JEDNORAZOWE ZAMÓWIENIE MOGĄ TO ZROBIĆ BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA.


 1. PŁATNOŚĆ, WYSYŁKA I TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE czyli PRZESYŁKA PRIORYTETOWA "za pobraniem u doręczyciela"

   Do każdego zamówienia doliczamy 17,00 zł kosztów przesyłki (pocztowa przesyłka priorytetowa "za pobraniem u doręczyciela" - Pocztex Kurier 48) lub 17,00 zł w przypadku dostawy firmą kurierską. Przesyłki powyżej 300,00 zł wartości wysyłane są na nasz koszt.

   Zamówienia realizowane są nie dłużej niż następnego dnia roboczego. Przez termin „realizacja" rozumiemy czas od momentu złożenia zamówienia do jego wysłania. W przypadku realizacji przesyłek tydzień roboczy trwa od poniedziałku do piątku włącznie. W przypadku gdy zamówionego towaru aktualnie nie posiadamy na stanie magazynowym niezwłocznie kontaktujemy się z zamawiającym pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

   Zasady dotyczące czasu realizacji wysyłek przedstawione powyżej przedstawiają maksymalny okres którego nie przekraczamy. W praktyce zamówienie złożone do godziny 13.00 wysyłane jest tego samego dnia roboczego.

  • PRZEDPŁTA NA KONTO, PRZELEW BANKOWY ONLINE, PAYPAL LUB KARTA PŁATNICZA

   Do każdego zamówienia doliczamy 15,00 zł kosztów przesyłki (pocztowa przesyłka priorytetowa - Pocztex Kurier 48), lub 15,00 zł w przypadku wyboru dostawy firmą kurierską. Przesyłki powyżej 200,00 zł wartości wysyłane są na nasz koszt jako pocztowa przesyłka priorytetowa.

   W przypadku gdy zamówionego towaru aktualnie nie posiadamy na stanie magazynowym niezwłocznie kontaktujemy się z zamawiającym pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

   Zamówienia realizowane są nie dłużej niż następnego dnia roboczego po otrzymaniu gotówki na konto (w przypadku przelewu online oraz przedpłaty na konto) lub po otrzymaniu autoryzacji z centrum rozliczeniowego kart płatniczych (w przypadku płatności kartą płatniczą) . Przez termin „realizacja" rozumiemy czas do momentu wysłania zamówionego towaru Pocztą Polską lub firmą kurierską. W przypadku realizacji przesyłek tydzień roboczy trwa od poniedziałku do piątku włącznie.

   Zasady dotyczące czasu realizacji wysyłek przedstawione powyżej przedstawiają maksymalny okres którego nie przekraczamy. W praktyce zamówienie za które płatność otrzymamy do godziny 13.00 wysyłane jest tego samego dnia.

   UWAGA!!! W przypadku przedpłaty na konto za otrzymanie gotówki uznajemy również kopię dokumentu wpłaty na nasze konto przesłaną mailem na adres    ze wskazaniem numeru zamówienia którego wpłata dotyczy.

 2. CENY

  Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT - 23%)

 3. RABATY

  Przy zamówieniach o wartości powyżej 300,00 zł (bez kosztów przesyłki) udzielamy rabatu 5%.

 4. SKLEP PRO

  Sklep Pro jest modułem przeznaczonym dla każdego zamawiającego, jednak wymierne korzyści uzyskują klienci dokonujący stałych zakupów bez względu na ich wielkość. Istota jego działania polega na sumowaniu wartości zakupów dokonanych i udzielaniu na tej podstawie odpowiednich rabatów. Dotychczasowi klienci, którzy w sposób ciągły korzystali z naszego serwisu działającego przed 12 stycznia 2005 roku otrzymują rabat ustalany na podstawie historii transakcji od razu po zarejestrowaniu się do Sklepu Pro.

  Stali klienci naszego sklepu objęci są bardzo atrakcyjną polityką rabatową. Dokładne warunki polityki cenowej jaką stosujemy dla stałych klientów prowadzących zakłady naprawy sprzętu RTV, sklepy, hurtownie i przedsiębiorstwa produkcyjne zostaną przesłane w pierwszym liście e-mail jako otrzymacie Państwo po zarejestrowaniu się jako użytkownik Sklepu Pro.