Jesteś tutaj: Strona główna » Lasery do CD,DVD,Mini Disc

Lasery do CD, DVD, Mini Disc

Naprawiasz odtwarzacz DVD, bądź CD? Lasery CD sklep scalaki.pl oferuje sprawdzone i działające lasery do CD, lasery do DVD oraz Minidisc laser. Zdarza się, że naprawa sprzętu elektronicznego wymaga wymiany uszkodzonych podzespołów lub elektronicznych części. Z dostępną w naszym sklepie online szeroką ofertą laserów CD, DVD i Minidisc w szybki i łatwy sposób przywrócisz prawidłowy stan techniczny urządzeń. Zamów potrzebne części już teraz!

pokaż po:
pokaż po:

Lasery CD sklep – duży wybór laserów CD, DVD, Minidisc

Głowice laserowe CD, DVD i Minidisc to niezbędne komponenty odtwarzaczy audio i wideo. Przede wszystkim odpowiadają za prawidłowe odtwarzanie muzyki w formacie CD oraz filmów w formacie DVD-Video. Dostępne są także napędy z dwoma laserami DVD i CD zapewniające właściwy odczyt obydwóch standardów. W naszym sklepie udostępniamy duży wybór laserów renomowanych marek, co pozwala na idealne dopasowanie części do sprzętu. W asortymencie znajdują się:

  • lasery CD
  • lasery DVD
  • Minidisc laser

Lasery CD, DVD i Minidisc oraz pozostała oferta sklepu

Jako oferujący niezawodne części elektroniczne sklep internetowy, importujemy podzespoły bezpośrednio od producenta. Proponujemy szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie dostępne są również listwy LED to TV, części do magnetowidów, lampy CCFL, wyłączniki miniaturowe oraz inwerter monitora. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu scalaki.pl.