Jesteś tutaj: Strona główna » Wkładki gramofonowe

Wkładki gramofonowe

Scalaki.pl to miejsce, gdzie pasja do dźwięku łączy się z wysoką jakością produktów. U nas znajdziesz najlepsze wkładki gramofonowe i igły gramofonowe. Jeśli szukasz doskonałych wkładek gramofonowych i igieł, które odzwierciedlą piękno analogowego brzmienia, jesteś we właściwym miejscu!

pokaż po:

WKŁADKA GRAMOFONOWA RS-3K   AKAI  »

WKŁADKA GRAMOFONOWA RS-3K   AKAI 

ID produktu: 23272

Stan magazynowy: w magazynie

SZCZEGÓŁY »

Cena: 100,00 PLN
Ilość: - +
KUPUJĘ
+ DODAJ DO PRZECHOWALNI

WKŁADKA GRAMOFONOWA RS-50   MITSUBISHI »

WKŁADKA GRAMOFONOWA RS-50   MITSUBISHI

ID produktu: 23273

Stan magazynowy: w magazynie

SZCZEGÓŁY »

Cena: 180,00 PLN
Ilość: - +
KUPUJĘ
+ DODAJ DO PRZECHOWALNI
pokaż po:

Wkładki gramofonowe

Wkładka gramofonowa to serce każdego gramofonu. To właśnie ona jest odpowiedzialna za przekształcenie drgań igły w sygnał elektryczny, który potem jest wzmacniany i odtwarzany jako muzyka. Wybór odpowiedniej wkładki gramofonowej to podstawa dla każdego, kto pragnie cieszyć się wyrafinowanym brzmieniem gramofonu.

Igły gramofonowe

Igła gramofonowa jest kluczowym, a zarazem najbardziej delikatnym elementem wkładki. W zależności od typu, stanu płyty winylowej czy też preferencji słuchacza, igły gramofonowe mogą mieć różne kształty i rozmiary. To właśnie igła, ślizgając się po rowkach płyty, odczytuje zapisane na niej dźwięki, przekształcając je w sygnał elektryczny. Ich jakość bezpośrednio wpływa na jakość końcowego brzmienia płyty winylowej.

Dlaczego warto wybrać nasze części gramofonowe?

  • Precyzja w każdym tonie;

  • Doskonała jakość materiałów;

  • Bogactwo wyboru;

  • Poradnictwo specjalistyczne;

  • Szybka dostawa i pewność zakupów.

Kompleksowa oferta

Oferujemy szeroki wybór części do gramofonu, aby każdy meloman, niezależnie od posiadanego sprzętu i preferencji, mógł znaleźć coś dla siebie. W naszej bogatej ofercie znaleźć można:

  • Klasyczne wkładki gramofonowe;

  • Profesjonalne wkładki DJ-skie;

  • Igły gramofonowe o różnych kształtach i rozmiarach;

  • Specjalistyczne akcesoria do konserwacji i czyszczenia wkładek;

  • Paski gramofonowe.

Zamów już dziś – odkryj nowe brzmienia!

Wkładki gramofonowe i igły gramofonowe z naszego sklepu Scalaki.pl to klucz do wyjątkowego świata dźwięku. Odkryj nowe brzmienia, czerpiąc radość z każdego akordu. Zamów już dziś i doświadcz doskonałej jakości dźwięku przy każdym odtwarzaniu! Scalaki.pl nie tylko wkładki gramofonowe sklep i igły gramofonowe sklep, to także części elektroniczne sklep internetowy. Znajdziesz u nas akcesoria takie jak listwy LED do TV, inwertery, potencjometry. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.